Garanti ve İade

İade ve Değişim Şartları

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?
Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. Üründe ki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır. İade ve değişim amaçlı ürün gönderimi yapılırken teslim aldığınız kargo veya anlaşmalı olduğumuz kargoya getirerek ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ ?
Ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda; iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap kopyalanabilir yazılım ve programlar DVD,VCD,CD, ve kasetler, kırtasiye malzemeleri ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. Ayrıca ev tekstil ürünleri, kişisel ürünler küçük ev aletleri, orijinal ambalajlarında tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ
Mozsoo.com dan kaynaklanan, yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisin de Mozsoo.com Müşteri Hizmetleri  05398276068 ile temasa geçerek , kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz .Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında , beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir.

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Mozsoo.com` dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ile  adresine göndermeniz yeterli olacaktır .Ancak anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. 14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz Mozsoo.com`un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve`nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden Mozsoo.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için 05398276068  Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?
İadeniz Mozsoo.com ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak iade tutarınız Trendbende.com hesabınıza yüklenerek işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4